Diş Beyazlatıcı Jel | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcı Jel

Diş Beyazlatıcı Jel

Diş beyazlatıcı jel, evde yapılan yöntem için geliştirilmiş bir ürün olup doktorunuzun dişlik ile beraber uygulamanız için verdiği jeldir. Jeli uygularken diş etlerinize değdirmeden diş plağını takmanız gerekmektedir. Diş etlerinize değen fazla jeli ise fırça yardımıyla uzaklaştırabilirsiniz. Bu amaç için ortaya çıkmış uygulamalar 3 farklı şekilde uygulanabilmektedir. Çoğunlukla kullanılan uygulamalar evde ve ofiste beyazlatma metot olmasına rağmen iç beyazlatma da uygulanabilmektedir. Diş beyazlatıcı genelde kalemler, macunlar, tozlar ve özel hazırlanmış bitkilerden oluşmaktadır. Bu ürünleri kendiniz kullanarak daha beyaz dişler elde edebilirsiniz. Kişiden kişiye değişen bir sonuç vermektedir. Genetik olarak bazı kişilerin diş rengi daha koyu olmaktadır. Bu nedenle dişler için yapılan beyazlatma işlemi ne kadar uğraşılsa da başarılı bir sonuç alınamayabilir.

Nasıl Kullanılır?

Diş beyazlatıcı ürünler istenildiği her an ve yerde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu sistemleri uygularken diş etlerinize zarar vermeden işlemleri yürütmeniz gerekir. Çünkü diş etleriniz kanayarak rahatsızlanmanıza neden olabilir. Günümüzde oldukça popüler olarak hayatımıza giren bir pratik olmuştur. Birçok kişi çeşitli ürünler ya da metotlar kullanarak pırıl pırıl dişlere sahip olmaktadır. Diş beyazlatma yöntemleri uygulanan diş yapısına göre farklı sonuçlar verebilmektedir. Dişinizin mevcut durumu dikkate alındığında daha uzun süren bir işlem sonucunda netice alabilirsiniz.

Ofis Tipi Uygulama Nasıl Yapılır?

Aynı zamanda ofis bleaching olarak da bilinmektedir. Klinikte uygulanan bu tatbikatta daha çok kısa zamanda sonuç almak isteyen kişiler uygulamaktadır. Dişlerinizin mevcut durumuna göre bir kaç seansta bir kaç ton açılan dişlerinizle ışıltılı bir gülüş elde edebilirsiniz. Diş beyazlatma hekiminiz tarafından direkt olarak dişlerinize uygulanmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın