Diş Beyazlatıcı Macun | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcı Macun

Diş Beyazlatıcı Macun

Diş beyazlatıcı macun hekimlerin önerisi üzerine günde 2 ya da 3 kez kullanılabilir. Diş fırçasının üzerine fındık büyüklüğünde koyulan macun dairesel hareketlerle dişlerin temizlenmesi sağlanmalıdır. Eskiden çeşitli bitkiler ya da evde bulunan ürünlerle yapılırken günümüz şartlarında teknolojinin gelişmesi ile birçok yöntem ile yapılabilmektedir. Koyulaşmış dişler tiksindirici bir etki yaratırken bembeyaz dişler iyi bir imaj sergilememiz de yardımcı olmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği uygulamalar olmaktadır. Çocuklar ve hamile anneler için tavsiye edilmeyen bu yöntemler diş etlerine zarar verilmediği takdir de sağlıklı olabilmektedir. Diş beyazlatıcı macun küçük çocuklara uygun olacak şekilde de geliştirilmiştir. Küçük yaşlardan itibaren diş temizliği bilinci kazandırılmalıdır.

Diş Beyazlatma İşlemleri Nasıl Yapılır?

İşlemler çeşitli yöntemler ve uygulamalar ile yapılmaktadır. Evde diş beyazlatma, ofis tipi ve iç beyazlatma yöntemler arasında bulunurken hekim kontrolü dâhilinde uygulanmaktadır. Diş beyazlatıcı ürünler ise; kalemler, jeller, tozlar, macunlar, spreyler olmak üzere birçok çeşittir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda geliştirilmektedir. Yöntemler uygulandıktan sonra dişler üzerinde hafif bir hassasiyet oluşurken bu durum normal olarak karşılanmaktadır.

Diş Beyazlatma Herkes İçin Aynı mıdır?

Herkes için aynı değildir. Çünkü;  bazı kişilerin dişleri genetik olarak daha koyu olurken kimisinin ki de daha beyaz olmaktadır. Bunların yanı sıra dişlere gösterilen bakım da etkilidir. İçtiğimiz içecekler de dişlerinin rengi üzerine etkili olmaktadır. Diş beyazlatma yöntemleri uygulandıktan sonra çeşitli ilaçlar kullanmış kişilerin dişleri daha zor beyazlarken kullanmamış olanlar daha çabuk sonuç almaktadır. Diş beyazlatıcılar da herkes için farklı sonuçlar verebilmektedir. Bunun nedeni olarak da uygulama farklılığı gösterilebilir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.