Diş Beyazlatıcı Sprey | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcı Sprey

Diş Beyazlatıcı Sprey

Diş beyazlatıcı sprey, Amerika’da geliştirilen bir ürün olup alanında oldukça güçlü olan bir beyazlatıcıdır. Ürün kullanılmadan önce kullanma talimatlarına uymalı ve gözünüze spreyi kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer gözünüze kaçarsa bol su ile yıkamanız gerekmektedir. Günümüzde birçok kişinin yaptırmayı arzu ettiği ve uyguladığı işlemdir. İşlem genel olarak çeşitli yöntemler ve ürünler vasıtasıyla yapılmaktadır. Bu sonuç için hazırlanmış ürünler uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Önemli bir sektör haline gelen bu işlemler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Diş beyazlatma yöntemleri kişiden kişiye değişen sonuçlar vermektedir. İşlemler neticesinde az da olsa o bölgede hassasiyet meydana gelebilir.

Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Uygulama zamanı dişin yapısına göre değişebilmektedir. Bazılarında 1-2 gün için de sonuç alınırken bazılarında ise 1-2 ay içinde sonuç alınmaktadır. Genel olarak bakıldığında 2-3 hafta içinde sonuç vermektedir. Kullanılan ürün ve yöntemlerinde süre üzerine etkisi bulunmaktadır. Ayrıca dişlerinizde ki gri renk ile sarı rengin oranı da bu sürede etkili olan faktörler arasındadır. Diş beyazlatma yöntemleri daha çok ilaç kullanmış ve genetik olarak koyu diş rengine sahip kişiler de geç sonuç vermektedir. İşlem sonrasında dişleriniz az da olsa hassaslaşabilir. Diş beyazlatıcı kullanılarak elde edilen beyazlık sonrasında bir süre kahve, çay ve asitli içecekler tüketilmemelidir. Çünkü dişlerinizin renginin koyulaşmasına neden olabilirler.

Sonuç  Herkes İçin Aynı mıdır?

Herkes için aynı olmayabilir. Dişlerinizin yapısı, kullandığınız ilaçlar ve mevcut durumuna göre farklılık göstermektedir. Ayrıca genetik olarak da bazı kişilerin dişleri daha koyu renkli olmaktadır. Tüm nedenlerden dolayı uygulanan işlemler neticesinde istenilen sonuç farklılaşabilmektedir. Diş beyazlatıcı ürünler ile bir kaç ton açılan dişler zamanla eski rengine yakın bir şekilde koyulaşabilir. Bu durumlarda işlemleri yenilemeniz gerekebilir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.