Diş Beyazlatıcı Toz | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcı Toz

Diş Beyazlatıcı Toz

Diş beyazlatıcı toz, dişlerinizin birkaç ton açılarak sararmış görüntüsünü gidermeniz de yardımcı olup daha güzel gülebilmeniz için geliştirilmiş olan üründür. Sararmış görüntüsü sağlıksız ve bakımsız görüntüyü çevrenizde bulunan kişilere yansıtmanıza neden olmaktadır. Birçok insan daha beyaz olması için çeşitli ürünler kullanmaktadır. Bu ürünü kullanarak siz de istenilen beyazlığa sahip olabilirsiniz. Ürünleri kullanırken diş etlerinize değdirmeden uygulamanız daha doğru olacaktır. Diş beyazlatma yöntemleri ile parıldayan dişlerinizle çevrenize neşe saçabilirsiniz. Bembeyaz dişler imajınızı kuvvetlendirirken sararmış diş görüntüsü tiksindirici etki yapabilmektedir. Doğru bir yöntem ile yapıldığı takdir de ışıldayan gülüşler ile gülümsemenizi sağlamaktadır.

Yöntemleri Nedir?

İki farklı şekilde yapılabilmektedir. Ofis ortamında yapılan uygulama ise hekim tarafından yapılır. İnsandan insana göre değişen süre yaklaşık olarak 1-2 seans olabilmektedir. Evde yapılan yöntemde ise dişleriniz için hekiminizin hazırlamış olduğu diş kalıbı ile jel kullanılmaktadır. Bu yöntemden istemiş olduğunuz sonucu ortalama olarak 1 hafta ile 10 gün arasında alabilirsiniz. Diş beyazlatma yaparken dişlerinizin zarar görmemesi için dikkatli davranarak uygun şekilde yapmalısınız. Doğru yapılan yöntemle çok daha sağlıklı bir sonuç almanız mümkün olmaktadır. Diş beyazlatıcı kullanarak da dişleriniz için doğru bir şey yapmış olabilirsiniz. Bu sebeple dişleriniz için doğru yöntemi araştırıp kullanmanız uygun olacaktır.

Nasıl Yapılır?

Çeşitli yöntemler ve beyazlatıcılar ile yapılmaktadır. Macunlar dişlerimizin beyazlığı için istediğimiz sonucu çoğu zaman verememektedir. Zamanla kahve, çay ve sigaradan etkilenen dişlerimiz kötü bir görüntü ile beraber sararmaya başlar. Diş beyazlatıcı ile dişleriniz beyazlarken aynı zamanda gülüşünüz de daha güzel olacaktır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

 

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.