Diş Beyazlatıcı Ürünler | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcı Ürünler

Diş Beyazlatıcı Ürünler

Diş beyazlatıcı ürünler dişlerinizin daha beyaz olması için tasarlanmış olan ürünlerdir. Daha beyaz dişler için kullanılan bazı ürünler dişlerinize zarar verebilmektedir. Bundan dolayı hem bu tür yöntemleri kendinize uygun şekilde seçmeli hem de kullanacağınız ürünü doğru şekilde yaparak beyazlatma işlemini tamamlamalısınız. Günümüzde oldukça popüler olmuştur. Bu konuda talep arttıkça çeşitli ürünler geliştirilip insanlara sunulmaktadır. Hem çeşitli kalemler hem de tozlar beyazlatma işlemleri için kullanılabilmektedir. Bunlardan başka şekilde çeşitli yöntemler ile dişlerinizin beyazlatılması da sağlanmaktadır. Diş beyazlatma yöntemleri iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Hem ofis ortamında yapılan yöntem hem de ev ortamında yapılan yöntem bulunmaktadır. Dişleriniz için uygun olan yöntemle sağlıklı gülüşler elde edebilirsiniz.

Ofis Ortamında Uygulanır?

Çeşitli Diş beyazlatıcı ürünler kullanılarak ofis ortamında ya da ev ortamında ürünleri uygulamak mümkündür. Dişleriniz bu yöntemler ile birkaç ton açılırken zamanla sararmış diş görüntüsü giderek daha beyaz dişleriniz olacaktır. Diş beyazlatıcı kalem ya da toz dişleriniz için geliştirilmiş olup istediğiniz zaman kullanmanız için satılmaktadır. Dişleriniz beyazladıktan sonra çeşitli içecekler nedeni ile zamanla tekrardan eski görüntüsüne benzer bir hal alabilmektedir. Bu sebeple; çay, kahve ve asitli içecekleri mümkün olduğu kadar daha az içmeniz tavsiye edilmektedir. Sararan dişleriniz için tekrardan diş beyazlatıcılar kullanabilirsiniz.

Ofis ortamında uygulama, diş hekiminizin muayenehanesinde uygulanmakta olup kısa sürede sonuç almanızda destek vermektedir. Daha hızlı olarak beyazlayan dişleriniz ile etrafınıza ışık saçabilir ve mutlu olabilirsiniz. Diş beyazlatma ile beyazlayan dişler dikkat edilmediği durumda tekrardan eski görüntüsüne yakın bir şekilde sararabilmektedir. Bu nedenden dolayı tekrardan beyazlatıcılar kullanmanız gerekebilir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.