Diş Beyazlatıcılar | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatıcılar

Diş Beyazlatıcılar

Diş Beyazlatıcı olarak diş beyazlatma kalemi kullanılabilir. Ayrıca diş hekimine gidebilir ve home bleaching ya da ofice bleaching uygulatabiliriz. Bu gibi uygulamalar arasında dikkat edilmesi gereken noktalar hekimlerin önerdiği diş beyazlatma yöntemleri arasında bulunan yöntemleri uygulamaktır. Yoksa dişlerimizi beyazlatmak isterken aynı zamanda dişlerimizi de kaybedebiliriz. Zamanla sigara, yiyecek, asitli içecek, ilaçlar ya da dişlerimize bakım yapmamaktan dolayı dişler sararmaya başlar. Bu durumda böyle güvenilir yöntemler kullanılarak dişler daha beyaz yapılabilir.

Ne Kadar Ücrete Yapılabilir?

Diş Beyazlatma ne kadar ücrete yapılabilir diye düşünüldüğü zaman tek bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü değişik yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında ev tipi ile ofis tipi yöntemi diş hekimlerinin kendilerinin uyguladığı uygulamalardır. Ayrıca yine hekimlerin önerdiği bir diğer uygulama ise uygun fiyata ve her koşulda kişinin kendisinin yapabildiği bir diğer uygulama da diş beyazlatma kalemidir. Fiyatlar arasında ofis tipi yöntem biraz daha pahalıdır. Çünkü ofis ortamında kısa bir süre içerisinde yapılır ve çok hızlı bir şekilde bembeyaz dişleriniz bu uygulama da olur. Bir diğer diş beyazlatma yöntemi olan ev tipi uygulama ise ev ortamında diş hekiminin verdiği dişlik ve jel ile yapılır. Yaklaşık 1 hafta ile 10 gün arasında bu uygulama da dişleriniz beyazlar.

Peki Bu Yolu Uygulamak Doğru mudur?

Uygulama eğer doğru uygulanıyorsa zararlı değildir. Bu sebeple dişlerimizin beyazlaması için uygun bir yolu seçmeliyiz. Bu şekilde hem dişlerimiz hem de diş etlerimiz zarar görmez. Kullandığımız için daha sonra pişman olmayız. Diş beyazlatma yöntemleri olan uygulamalardan birini uygun koşullarda yapabiliriz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

 

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

kullanıcı yorumları 1 Yorum
Yorum Yazın

  • Vedat Karaman

    Diş macunu ve fırça ile olacak gibi değil. Diş etlerimizi parçaladık. En son sprey alınca rahatladım.

    Cevapla 12 Şubat 2017 19:23
Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.