Diş Beyazlatma Fiyatı | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatma Fiyatı

Diş Beyazlatma Fiyatı

Diş Beyazlatma fiyatları iki şekildedir. Biri ofis tipi fiyatlar öbürü ise ev tipi  fiyatlarıdır. Her iki fiyat birbirinden farklıdır. Ofis tipi fiyatı ,ev tipi fiyatına göre daha pahalıdır. Diş beyazlatma yöntemlerinden ofis tipi yöntemde diş hekiminin ofisinde doktor kontrolünde yapılmaktadır. Ev tipi yönteminde ise doktorun  verdiği jel ev ortamında yine diş hekiminin söylediği şekilde yapılır. Her sene diş hekimleri odası tarafından diş beyazlatma fiyatları belirlenmektedir.

Ofis Tipi Diş Beyazlatıcı Yöntemi Nedir?

Ofis Tipi yöntemi ev tipi yöntemine göre daha hızlı sonuç vermektedir. Aynı şekilde daha erken sürede yapılmaktadır. Ofis tipi uygulaması ofis bleaching de denilmektedir. Diş beyazlatma yöntemlerinden ofis tipi fiyatı daha pahalıdır. Bunun sebebi ev tipi yönteme göre daha kısa sürede yapılması ve daha erken sonuç alınmasıdır. Yaklaşık 15 dakika süren bu diş beyazlatma yöntemi gerekli olması durumunda 2. Seansı da aynı gün yapılabilmektedir.

Ev Tipi Diş Beyazlatma Yöntemi Nedir?

Ev Tipi Diş Beyazlatma yöntemi biraz daha uzun süren ve daha geç sonuç alınan birdiş beyazlatıcı yöntemidir. Home bleaching de denilen ev tipi diş beyazlatma yöntemi 1 hafta ile 10 gün arasında bir sürede tamamlanır. Diş hekimi ağız ve dişlerinize uygun bir ölçüde kalıp oluşturur. Daha sonra diş beyazlatıcı olarak bir jel verir ve evde ne kadar süre ağzınızda dişlerinize takarak bu kalıbı bekleteceğinizi söyler. Diş beyazlatma fiyatları arasında ev tipi diş beyazlatıcı fiyatı biraz daha uygun fiyatlı olanıdır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın