Diş Beyazlatma Kalemi | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatma Kalemi

Diş Beyazlatma Kalemi

Diş Beyazlatma Kalemi diş hekimleri tarafından da tavsiye edilen yöntemler arasında bulunmaktadır. Kolay, çabuk ve etkili olan diş beyazlatma kalemi tüm dünyada kullanılan diş beyazlatıcılar arasında yerini almaktadır. Diş beyazlatma kalemi güvenilir, ucuz ve en önemli olan özelliği ise gerçekten çok etkili olan bir diş beyazlatma şeklidir. Diş beyazlatma kalemi ufak boyutta yapılmıştır. Bu sebeple çantanızda cüzdanızda rahatlıkla taşıyabilir ve her ortamda kullanabilirsiniz. Ortalama olarak 1 sene boyunca dişleriniz bembeyaz olacaktır. Zamanla sararan dişleriniz için etkili bir diş beyazlatma yöntemidir.  Dişleriyle yeteri kadar ilgilenecek zaman bulamayan meşgul kişiler için önemli ve kullanışlı bir uygulamadır.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş Beyazlatma herkesin istediği bir yöntemdir. Her insan dişlerinin daha beyaz daha düzgün olmasını ister. Zamanla kahveden, sigarada, yiyeceklerden, asitli içecek ve yaşlanmaktan etkilenen dişler sararmaya başlar. Gerçekten kötü olan bu sararmış görüntü hem dişleri sararmış kişi için hem de çevresindekiler için kötü bir görüntürüdür. Bu sebeple diş beyazlatmak herkesin arzuladığı bir şeydir. Diş beyazlatma için diş hekimine gidebilir ve diş beyazlatma yöntemleri uygulatabiliriz. Ayrıca diş beyazlatma kalemi de kendimiz dişlerimizin bembeyaz tıpkı bir inci gibi olması için uygulayabiliriz. Hangi yöntemi kullanırsak kullanalım diş beyazlatma çok önemli bir durumdur.

Diş Beyazlatıcı Nedir?

Diş Beyazlatıcı dişlerinizin zamanla sararmış görüntüsünün gitmesi ve daha beyaz dişlere sahip olmanız için geliştirilmiş yöntemlerin bütünüdür. Birçok değişik maddeyle yapılan diş beyazlatma yöntemleri bulunur fakat bazı yöntemler zararlı olabilmektedir. Diş beyazlatıcı kalemi kullanarak ya da diş hekimi kontrolünde ev tipi diş beyazlatma yöntemiyle veya ofis tipi diş beyazlatma yaptırarak siz de bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.