Diş Beyazlatma Ürünleri | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatma Ürünleri

Diş Beyazlatma Ürünleri 

Diş Beyazlatma Ürünleri dişlerin daha beyaz görünmesi için üretilmiş ürünlerdir. Her insan dişlerinin daha iyi görünmesini ister. Gülümserken daha rahat olmak ister. Hem kendimizi daha rahat hissetmek için hem de çevremize daha güzel görünmek için dişlerimizin daha beyaz olmasını isteriz. Bu sebeple farklı diş beyazlatma ürünleri kullanırız. Bazı ürünler dişlerimize zarar vermezken bazı diş beyazlatıcı ürünler diş minesine zarar vererek dişlerin daha sonra yıpranmasına neden olur. Yöntemler birden fazla olup diş hekimleri tarafından 2 diş beyazlatma yöntemi uygulanmaktadır. Diş beyazlatma yöntemlerinden biri ofis tipi yöntemi, diğeri ise ev tipi yöntemidir. Ayrıca diş beyazlatıcı kalem de kullanılarak dişler inci gibi bembeyaz olabilir. Ofis tipi daha kısa sürede ve daha hızlı şekilde dişlerin beyazlamasını sağlarken, ev tipi yöntem ile 1 hafta ile 10 gün arasında dişlerden istenilen beyazlığı sunar.

Diş Beyazlatıcı Ürünler Zararlı mıdır?

Diş Beyazlatıcı Ürünlerin bir kısmı dişler için zarar teşklil etmezken bir kısmı ise diş minesine zarar vererek dişlerin yıpranmasına, diş etlerinin çekilmesine neden olur. Bu sebeple her diş beyazlatma yöntemi uygulanmamalıdır. Diş hekimlerinin önerdiği diş beyazlatıcılar kullanılabilir. Diş beyazlatma kalemi diş hekimlerinin önerdiği ürünlerden bir tanesidir. Diş beyazlatma yöntemleri dişlerimizin beyazlamasını sağlarken dişlerimize zarar vermez.

Diş Beyazlatma Yöntemleri Güvenilir midir?

Diş Beyazlatma Yöntemleri özellikle diş hekimlerinin dişler için uyguladığı yöntemler güvenilir olup dişlere zarar vermemektedir. Ayrıca diş beyazlatma kalemi de dişlerin daha beyaz olması için uygulanan yöntemlerden biri olup diş hekimlerinin tavsiye ettiği diş beyazlatıcılar arasında yerini almaktadır. Diş beyazlatıcılar kullanarak dişler bembeyaz bir görüntüye sahip olabilir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.