Diş Beyazlatma Yöntemleri | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş beyazlatma yöntemleri; evde ki yöntem ve ofis ortamında ki yöntem olarak 2 farklı şekilde yapılabilmektedir. Diş beyazlatıcı kullanarak da daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Evde diş beyazlatma yöntemi 1 hafta ile 10 gün arasında sonuç verirken ofis ortamında yapılan beyazlatma yönteminde bir kaç seansta sonuç alınmaktadır.

Diş Beyazlatıcı Nedir?

Sararmış diş görüntüsünün bir kaç ton açtırılarak daha beyaz dişlere dönüştürülmesine yarayan ürünlere verilen isimdir. Dişler dış görüntümüz için önemli olurken aynı zamanda çeşitli rahatsızlıkların da göstergesi olmaktadır. Diş eti rahatsızlıkları bazı hastalıkların habercisi niteliğindedir. Bu sebeple dişlere gerek önemi vermek gerekir. Diş beyazlatma ile daha beyaz dişlere sahip olurken aynı zamanda sosyal ortamda olan imajınız da artacaktır. Çünkü sararmış dişler kötü bir görüntü oluştururken bakımsız olduğunuzun da göstergesi olabilmektedir. Bu gibi yöntemlerini kullanarak bembeyaz dişleriniz olacaktır. Hem kendinize olan güveniniz artacaktır hem de imajınız yükselecektir. Diş beyazlatıcılar kullanarak daha sağlıklı gülüşler elde edebilirsiniz.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Çeşitli ürünler ya da yöntemlerle yapılabilmektedir. Temiz ve sağlıklı dişler insanlar tarafından daha çekici bulunmaktadır. Sararmış diş görüntüsü hem sağlığınız için kötü olmaktadır hem de çevreniz için tiksindirici olabilmektedir. Dişleriniz bir kaç ton daha beyaz olurken aynı zamanda imajınız da artacaktır. Bu sebeple dişlerinize her zaman bakım yapmalı ve kontrollerinizi geciktirmemelisiniz. Diş beyazlatma yöntemleri 2 farklı şekilde yapılabilmektedir. Evde uygulanan yöntem ve ofis ortamındaki yöntem olarak 2 farklı şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemler haricinde çeşitli ürünler de kullanabilirsiniz. Önemli olan dişlerinize zarar vermeden beyazlığa kavuşmaktır. Diş beyazlatıcı ile beyazlattığınız dişleriniz kendinize olan güveni pekiştirirken aynı zamanda daha sağlıklı gülüşler elde etmenize yardımcı olabilmektedirler. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.