Diş Beyazlatma | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma farklı şekillerde yapılabilmektedir. Hem diş hekimlerinin kontrolü altında beyazlatma yapılabilir hem de orijinal ürün ile dişler tıpkı bir inci gibi bembeyaz olabilir. Nasıl olursa olsun yöntemler uygun şekilde kullanılmalı ve dişe zarar gelmemelidir. Diş beyazlatıcı kullanarak yapılan yöntemler arasında diş beyazlatma kalemi de vardır. Bu tarz kalemler diş hekimlerinin önerdiği bir yöntemdir. Ayrıca diş hekimlerinin kendi iş yerlerinde de uyguladığı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri ofis tipi uygulamasıdır. Bir diğeri ise ev tipi yöntemdir. Ofiste yapılan uygulama çok kısa sürede istenilen beyazlığı elde etmemizi sağlamaktadır. Ev tipi uygulama ise 1 hafta ile 10 gün arasında istediğimiz sonucu alırız.

Diş Beyazlatma Yöntemleri Uygulamak Doğru mudur?

Uygulatmak eğer doğru ellerde uygun şekilde yapılırsa doğrudur. Hatta bu diş beyazlatıcı yöntemler uygulandıktan sonra artık rahatlıkla gülümseyebilir ve etrafımıza neşe saçabiliriz.Beyazlık çok önemlidir çünkü sarı diş görüntüsü çevremize olan dış görüntümüz açısından kötü bir imaj yaratırken bembeyaz dişler ile sıcacık gülümsemeler imajımızın çok daha kaliteli olmasını sağlar. Diş beyazlatıcı kullanarak ya da bu tarz yöntemleri uygulayarak dişlerimiz için doğru olanı yapmış oluruz.

Ne kadar Güvenlidir?

Diş Beyazlatıcı kullanmak yerine göre uygun olup diş hekimlerinin de önerdiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Önemli olan yöntemleri uygularken dişlere, diş minesine ve diş etlerine zarar vermemektir. Evde kendimiz kullandığımızdan sebep doğru şekilde yapmalıyız. Diş beyazlatma yaparken dişlerimize zarar vermemeliyiz. Yöntemlerden uygun olanı yapmalıyız. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hatt 0212 521 46 00

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.