Evde Diş Beyazlatma | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Evde Diş Beyazlatma

Evde Diş Beyazlatma

Evde Diş Beyazlatma yapmak için öncelikle bir diş hekimine gidip muayene olmalısınız. Dişleriniz tartarlardan arındırıldıktan sonra diş hekiminiz diş yapınıza uygun bir kalıp yapıp bir de size diş beyazlatıcı jel verecektir. Diş kalıbı ve jeli alıp evde ya akşam ya da gün içerisinde diş hekiminiz size nasıl önerdiyse o şekilde ve sürede bekletmelisiniz. Evde bu uygulamayı yapan kişinin dişleri 1 hafta ile 10 gün içerisinde birkaç ton daha açılarak beyazlar. Eski sarı görüntüsünden eser kalmaz. Evde diş beyazlatma yöntemi çok sık kullanılmaktadır. Dişlerinize ve diş minenize herhangi bir zarar gelmemesi için doktorunuzuz size tavsiye ettiği şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Diş Beyazlatma Neden Bu kadar Önemlidir?

Diş Beyazlatma birçok insan için çok önemlidir. Sararmış diş görüntüsü sağlıksız olmakla beraber hem kendimizin mutlu olması için hem de çevremize karşı olan imajımızın güçlü olması için çok önemlidir. Gülümserken bembeyaz dişlerle sıcacık bir gülümseme imajımızı artıracak ve kendimize olan güvenimizin artmasını sağlayacaktır. Diş Beyazlatma için olan önerilen yöntemleri kullanabilir ya da diş beyazlatıcı kullanarak bembeyaz dişlere sahip olabiliriz. Diş beyazlatma yöntemleri arasında olan ofis tipi ve ev tipi yöntemler ile diş beyazlatıcı kalem kullanarak inci gibi dişleriniz olabilir.

Diş Beyazlatıcı Sağlıklı mıdır?

Kullanılan uygulamalar sağlık açısından önem teşkil etmektedir. Kullanışsız ve sağlıksız bir yöntem ile hem dişlerimiz hem de biz zarar görebiliriz. Bu yüzden diş beyazlatıcı için kullanacağımız uygulamaya dikkat etmeliyiz. Diş beyazlatma için diş beyazlatma kalemi kullanılabilir ve diş hekimleri tarafından da tavsiye edilen bir uygulamadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

Yorum Yazın

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.