White Light

Diş Beyazlatıcı

29,00 TL

Spray White 90

Diş Beyazlatıcı Sprey

59,00 TL

White Pen

Diş Beyazlatma Kalemi

79,00 TL

Teslimat Koşulları – İade Şartları

Teslimat Koşulları

Firmamız siparişini vermiş olduğunuz ürünü aynı gün içinde (pazar ve resmi tatiller hariç) anlaşmalı olduğu UPS firması aracılığıyla kargoya verir. Ortalama 3 iş günü içerisinde ürünün teslimatı sağlanır. Saat 17:00′dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi gün kargoya verilir. Kargonuzu takip etmek için kargonuza ait barkod numarasını sitemizin iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından öğrenebilirsiniz.
Acil teslimatının yapılmasını istediğiniz siparişlerde telefon üzerinden bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu durumda UPS’in ACİL EXPRESS servisi kullanmaktayız.

İade Koşulları

Online satış sitemizden aldığınız her ürünü aşağıdaki şartlar çerçevesinde iade edebilirsiniz.
1) Ürün kullanılmamış ve ambalajı bozulmamış olmalıdır
2) Ürün teslim alındıktan sonra en geç 7 gün içerisinde kargoya teslim edilmelidir.
3) İade edilen ürünün iade kargo ücreti müşteriye aittir.
4) İade edilen ürün kargosunun içerisine ürün iade gerekçesi bildirilmelidir.
5) İade edilen ürünün firmamız tarafından teslim alındıktan sonra bedelin geri ödenmesi; işlem masrafları, kargo giderleri düşüldükten sonra en geç 15 gün içinde havale/eft yoluyla yapılmaktadır.

“www.disbeyazlatici.net”

Kargo

disbeyazlatici.net

Sitemizde bulunan Diş Beyazlatıcı ürünler, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürün hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerimizi 12 yaşından küçüklerin kullanması önerilmemektedir. Ürünlerin içeriğini iyi okuyup içerisindeki maddelere alerjinizin olup olmadığını iyi tespit ediniz. Sitemizde satılan ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Sitemize giren ve ürünlerimizden satın alan ziyaretçilerimiz bu hususu peşin olarak kabul etmiş sayılır. www.disbeyazlatici.net © 2004 | Tüm hakları saklıdır.