Diş Beyazlatma Ücreti | Diş Beyazlatıcı ve Diş Beyazlatma 7/24 Bilgi ve Sipariş 0212 521 46 00

Site içinde ara

Basın
Güvenli Alışveriş

Orjinal Kibarlı Panax tüm ayrıntıları için kibarli.panax.net

Kibarlı Ürünleri Bayileri İnternete taşınıyor, artık çok daha hızlı ve kolay 7/24 destek!

Dr. Mustafa Eraslan Hocamızın tavsiyelerini uzman danışmanlarımızdan hemen öğrenin!

Diş Beyazlatma Ücreti

Diş Beyazlatma Ücreti

Diş Beyazlatma Ücreti diş beyazlatma yöntemlerine göre farklılık göstermektedir. 2 çeşit  yöntemi bulunur. Bu yöntemler ev tipi yöntemi ve ofis tipi yöntemidir. Diş beyazlatıcı yöntemlerinde ofis tipi yöntem biraz daha pahalıdır. Ev tipi yöntemi ise daha uygun olan uygulamadır. Bu gibi çözümler dişlerinizin daha temiz, daha beyaz ve daha güzel olmasını sağlayacak olan yöntemleridir. Diş beyazlatıcı olarak başka bir şey kullanmanıza ya da çok çaba sarfetmenize gerek kalmaz. Sizin için hangi daha uygunsa onu seçebilir ve inci gibi dişlere siz de sahip olabilirsiniz.

Ofis Tipi Diş Beyazlatma Yöntemi Neden Daha Pahalıdır?

Ofis tipi diş beyazlatma yönteminin daha pahalı olmasının sebebi daha kısa sürede dişlerinizin beyazlaması ve daha hızlı sonuç alınmasından kaynaklanmaktadır. Ofis bleaching de denilen bu diş beyazlatma yönteminde diş hekiminin kontrolü altında ofiste dişleriniz beyazlatılmaktadır. Yaklaşık 15 dakika süren bu diş beyazlatıcı olayında gerekli olması durumunda 2. Seans da aynı gün içerisinde yapılabilmektedir.

Ev Tipi Uygulama Nasıl Yapılır?

Ev tipi diş beyazlatıcı demek home bleaching diş beyazlatma yöntemidir. Diş hekiminiz dişlerinize uygun bir kalıp oluşturur. Size dişleriniz için bir jel verir. Daha sonra size bunları nasıl kullanacağınızı anlatır. Akşam uyurken ya da gün içerisinde bu kalıp kullanılarak diş beyazlatma yapılır. Daha uygun fiyatlı olan bu yöntem ofis tipi diş beyazlatma yöntemine göre biraz daha uzun sürer. Yaklaşık 1 hafta ile 10 gün arasında bu kalıbı kullanırsınız. Daha sonra ise dişleriniz daha parlak, daha temiz ve daha güzel olur. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Telefon
Doktor Önerileri
Sarı Diş

Bayan Azdırıcı yorumları neler ?

Doğal yollardan göğüs büyütmek mümkün mü ?

İndirimli Fiyat V-Pills Büyütücü

V Pills Gold Büyütücü yan etkileri var mı?

Tüm Gece Performans için Penis Büyütücü krem !

Kargo